قوانین و مقررات

مرحله ثبت نام

کاربر موظف است در هنگام ثبت نام اطلاعات خود را با دقت و صحیح وارد نمایید.

کاربران در هنگام ثبت نام حتما شماره تماس موبایل خود را وارد کنند تا تیم پشتیبانی به راحتی بتوانند مشکلات کاربران را در کمترین زمان حل کنند.

کاربران ثبت نامی برای عکس پروفایل خود از عکس های مناسب استفاده کنند.

در قسمت نظرات  و یا قسمت کامنت ها از توهین به افراد دیگر خود داری کنید.

مرحله سفارش و خرید از سایت

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. یعنی هر سفارشی اگر قبل از ساعت ۱۲ صبح ثبت شده باشد ارسال همان روز حتما انجام خواهد شد در غیر این صورت ارسال سفارشی بسته پستی در روز بعد انجام خواهد شد.
در نظر داشته باشد که محصولات ارسالی در حال حاضراز داخل استان گلستان و شهرستان گنبد کاووس انجام می شود در نتیجه ارسال پستی با پست پیشتاز و زمان رسیدن محصول به دست مشتری متفاوت خواهد بود که زمان تقریبی آن با تماس پشتیبانی سایت به خریدار محترم اعلام  خواهد شد.

در حال حاضر ارسال بسته های پستی از طریق پست پیشتاز انجام می شود دلیل این امر نیز این است که خریداران ما از کل ایران می باشد و شاید خریداری از جایی خرید خود را انجام دهد که پست سفارشی به آن مکان مقدور نباشد ولی در آینده نزدیک قسمت پست سفارشی نیز به سایت افزوده خواهد شد.

کاربرانی که در داخل شهر گنید کاووس هستند در صورتی که کد پستی خود را به دقت وارد کنند هزینه پستی برای آنها در نظر گرفته نمی شود و ارسال پستی بسته به سفارشات آن روز در اولین فرصت به دست آنها خواهد رسید .