درباره ما

او ای پایپ چیست؟


در تمدن های گذشته همواره انسان ها و امپراطوری ها در حال تجارت و خرید و فروش بوده اند. در گذشته تجارت مستلزم فعالیت های طاقت فرسایی مانند رفت و آمدهای طولانی مدت بوده که با گذشت زمان و پدید آمدن امکانات نه تنها آسان تر شده بلکه با سرعت بیشتری ادامه یافته است. در حال حاضر در قرن بیست و یکم تجارت و خرید و فروش در ابعاد کوچکتر مانند خرید و فروش بین افراد و فروشگاه های مختلف و در مقیاس های بزرگ تر مانند تجارت با دیگر کشورها شکل مدرنی به خود گرفته و اغلب بخش هایی از آن یا بطور کامل با تکنولوژی فضای مجازی یا اینترنت انجام می شود. و امروزه به ندرت می توان مرکز فروشی را یافت که به رایانه و اینترنت مجهز نباشد.

فروشگاه چند وجهی او آی پایپ نیز با در نظر گرفتن این امر، از 13 سال قبل با این دغدغه فکری که چطور می توان خرید آسان تر، بهتر، و رضایت بخشی را برای مشتریان فراهم نمود آغاز به کار کرد و گام به گام به تنوع و کیفیت کالاها و محصولات خود افزود تا اینکه امروز در سال 1396 با کوله باری از تجربه با بکارگیری افراد متخصص در ابعاد مختلف حوزه کاری ضمن در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و شیوه های بازاریابی و فروش مدرن و در نهایت ارائه تنوع زیادی از محصولات با قیمت مطلوب، فراهم نمودن شرایط خرید لذتبخش و آسان برای هموطنان عزیز، فروشگاه اینترنتی خود را بنام او ای پایپ راه اندازی نمود.

این فروشگاه ضمن اینکه خود نمایندگی بسیاری از برندهای مطرح در سطح کشور را در اختیار دارد، مصمم است محصولات خود را از آنچه که اکنون وجود دارد ( مانند هود، سینک، گاز، شیرآلات، پکیج، رادیاتور، لوله، اتصالات و … ) در طیف وسیع تری گسترش داده نه تنها موجبات کسب هرچه بیشتر رضایت مشتریانش را فراهم نموده بلکه با فراهم نمودن جزئیات دقیق تر از محصولات، شرایط بررسی و انتخاب بهتر و در نهایت تجربه خرید اینترنتی آسان و لذتبخشی را برای مشتریانش فراهم نماید.